Latexové matrace

Latexové matrace sú tvorené zmesou umelého a prírodného latexu tak, aby vykazovali úplné antialergické vlastnosti. Matrace majú veľmi dlhú životnosť a výborné ortopedické vlastnosti. Priedušnosť latexového jadra zaisťujú odvzdušňovacie kanáliky, ktoré sa líšia veľkosťou a počtom a tvoria takzvané anatomické zóny. Jadrá môžu byť buď trojzónová (zvýšená opora v oblasti trupu),alebo päťzónový (rozdielna tuhosť jadra poskytuje individuálnu oporu...

Zobrazit více informací
matrac MEGAL
matrac MEGAL
Detail
440.80 €
matrac Viola
matrac Viola
Detail
443.72 €

Latexové matrace

Latexové matrace sú tvorené zmesou umelého a prírodného latexu tak, aby vykazovali úplné antialergické vlastnosti. Matrace majú veľmi dlhú životnosť a výborné ortopedické vlastnosti. Priedušnosť latexového jadra zaisťujú odvzdušňovacie kanáliky, ktoré sa líšia veľkosťou a počtom a tvoria takzvané anatomické zóny. Jadrá môžu byť buď trojzónová (zvýšená opora v oblasti trupu),alebo päťzónový (rozdielna tuhosť jadra poskytuje individuálnu oporu zvlášť v oblasti hlavy, ramien, trupu, bokov a nôh). Latexové matrace je nutné uložiť na priedušný podklad, ideálny je lamelový rošt, ktorý podporí ortopedické vlastnosti, matrace s vyšším jadrom je možné uložiť aj na latkový rošt.Latexové matrace poskytujú vynikajúce ortopedické vlastnosti a majú dlhú životnosť.

Latexové matrace sú ideálne pre polohovateľné rošty a to ako mechanické, tak vďaka svojej vysokej kopírovateľnosti sa dokážu výborne poddať aj elektricky polohovateľným roštom.

© 2019 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena