0 € 0
Cena celkem:0

Frézy a frézky

Fréza je všeobecne považovaná za obrábacie nástroj, ktorý si nájde svoje pevné miesto nielen v profesionálnej dielni, ale aj u nadšeného kutila. Vícebřitý stroj, s pomocou ktorého možno vykonávať pracovné úkony, ako je frézovanie hrán, otvorov alebo profilov. Frézky sa odlišujú na základe celkového konštrukčného spracovania, ktoré naznačuje mnohé. K obľúbeným variantom patrí práve upínacie frézy, s ktorými možno realizovať veľmi...

Zobrazit více informací

Frézy a frézky

Fréza je všeobecne považovaná za obrábacie nástroj, ktorý si nájde svoje pevné miesto nielen v profesionálnej dielni, ale aj u nadšeného kutila. Vícebřitý stroj, s pomocou ktorého možno vykonávať pracovné úkony, ako je frézovanie hrán, otvorov alebo profilov. Frézky sa odlišujú na základe celkového konštrukčného spracovania, ktoré naznačuje mnohé. K obľúbeným variantom patrí práve upínacie frézy, s ktorými možno realizovať veľmi hladký a plynulý pohyb pri frézovaní.

Elektrické frézy pre rôzne materiály

Prostredníctvom značkových fréz možno obrábať nielen klasické kovy, ale aj laminát, plast či drevo. Široké využitie je vždy spojené s radom bezpečnostných a užívateľsky prívetivých prvkov, vrátane možnosti dostatočného zaťaženia. Vyberte si frézy a frézky, s ktorými sa môžete pustiť do ľahkého a presného frézovania.

© 2020 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena