0 € 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Čalúnená posteľ Doyle II

Moderná rozkladacia pohovka Doyle II – Táto rozkladacie pohovka, sedačka Doyle je vybavená veľmi jednoduchým a dômyselným systémom rozkladný, ktorý umožňuje tiež využitie úložného priestoru s objemom 2× 0,085m3. Tieto úložné priestory dokážu bez problémov pojať potrebnej lôžkoviny pre dve... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
931.30  €

Konfigurátor produktu

PUR
PUR
+0
1_Prvý 01
1_Prvý 01
+0
Vyberte kolieska
+0
Příplatky celkem:
0 €
Cena včetně příplatků:
0 €
Obvyklá dostupnost: 5 až 8 týdnů
Čalúnená posteľ Doyle II

obrázek produktu může být ilustrativní – o konkrétních vlastnostech produktu se informujte

Čalúnená posteľ Doyle IIČalúnená posteľ Doyle IIČalúnená posteľ Doyle IIČalúnená posteľ Doyle II

Popis zboží

Čalúnená posteľ Doyle II

Moderná rozkladacia pohovka Doyle II – Táto rozkladacie pohovka, sedačka Doyle je vybavená veľmi jednoduchým a dômyselným systémom rozkladný, ktorý umožňuje tiež využitie úložného priestoru s objemom 2× 0,085m3. Tieto úložné priestory dokážu bez problémov pojať potrebnej lôžkoviny pre dve osoby. Výhoda rozkladacieho systému je menšia priestorová náročnosť s možnosťou rozloženia lôžka osobitne pre každú osobu! Výrobok je okrem iného tiež vhodný ako vysoko kvalitný prístelok v ubytovacích zariadeniach. S deleným úložným priestorom je vhodná na každodenné spanie. Plocha lôžka 140 cm. Výber z matracov PUR, Extra viď vzorkovník.

PUR matrac: vrstvená PUR – jadro je sendvičového typu zloženého z 4 cm silného ľahčeného polyuteranu, ktorý je obojstranne opatrený tvarovými doskami o sile taktiež 4 cm. Nosnosť na matrac do 95kg.

alebo

EXTRA – High resilient: jadro tohto matraca tvorí vysovce kvalitný penový materiál High resilinet = studená pena. Táto vysoko elastická pena sa vyznačuje zvýšenám odporom voči stlačeniu a je pocitovo skôr stredne tvrdého charakteru. Nosnosť do 95 kg na matrac.


Možný výber poťahových látok, pozri vzorkovník. V prípade požiadavky na očalúnenie v dvoch látkach je nutné vyplniť poznámku v objednávke a do nej vpísať druhú poťahovú látku, systém Vám umožní vo vzorkovníku výber len jednej poťahové látky. Za príplatok je možné očalúniť poťahovou látkou tiež matrace po rozložení, nutné vpísať do poznámky v objednávke.

Súčasťou nie je samostatné kreslo, ktoré možno doobjednať vpísaním do poznámky v objednávke. Cena samostatného kresla od 8 773Kč.

Zákazková výroba.

Parametry

Čalúnená posteľ Doyle II

Dĺžka176 cm
Hĺbka87 cm
Plocha lôžka po rozkložení2 x 70 x 205 cm
Výška92 cm
Výška sedu48 - 49 cm
Dostupnost5 až 8 týdnů
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena