0 € 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

O nás

Sme dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá na trhu pôsobí ** od roku 2000 **. Primárne sa zameriavame na predaj nábytku najrôznejšieho typu. Dlhoročné skúsenosti v tomto odbore nám umožňujú ponúknuť profesionálne a odborné služby na vysokej úrovni. Zaoberáme sa predajom kvalitného nábytku a dokážeme uspokojiť každého zákazníka prahnúceho po kvalite a zaujímavé cene.

Široké portfólio sortimentu pokrýva náročné požiadavky všetkých klientov, ktorí sa chcú pochváliť moderným a vkusným interiérom.

Internetový obchod

Od roku 2004 ponúkame kvalitný nábytok prostredníctvom rozsiahleho internetového obchodu. Prehľadné kategórie v sebe skrývajú ** sektorový nábytok **, bytové dekorácie alebo záhradný nábytok určený do exteriéru a mnoho ďalších kategórií.

Kamenné obchody

Vedľa internetového obchodu je tu pre Vás už šesť kamenných predajní s nábytkom, v ktorých sa vám dostane plnohodnotných a profesionálnych služieb. Hlavný sklad spoločnosti ** Supersektor s.r.o.. ** Sa nachádza v obci Jevíčko rovnako ako jedna z kamenných predajní. Ďalšie predajne nájdete v Blansku, Častolovice, Prostějove, Přerove a vo Svitavách.

To sú miesta, kde môžete uvidieť ponúkaný sortiment na vlastné oči a podrobiť ho osobné skúške. K dispozícii sú vám vyškolení pracovníci, ktorí tomuto odboru dokonale rozumie a pomôžu vám s výberom. Výnimkou nie je ani ** možnosť individuálneho návrhu ** či ukážka prípadne zapožičanie vzorkovníkov látok a materiálov.

Nadštandardné služby

Záleží nám na spokojnosti zákazníka, a preto ponúkame len tie najlepšie služby v odbore, vrátane záruky vysokej kvality nábytku.
Popri niekoľkých platobných variantov, prípadne nákupu na splátky, je i ** doprava našimi vlastnými vozidlami **. Po dohode Vám zabezpečíme sa sťahovanie a výnos tovaru do vyšších poschodí alebo napríklad aj montáž nábytku. Ponúkame spoľahlivosť, flexibilitu a osobný prístup.

© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena