0 € 0
Cena celkem:28 533 Kč

Navrhnite si interiér 3D

Nedokážete si predstaviť, ako bude vyzerať váš interiér po kúpe nového nábytku? Máte obmedzenú fantáziu a hľadáte nástroj, s pomocou ktorého si navrhnete celú domácnosť z pohodlia vlastného domova? Potom vám prinášame jednoduchý a praktický prostriedok s názvom ** Supersektor 3D **.

Bezplatná aplikácia, ktorá je zásobárňou veľkého množstva nábytku, ktoré si poskladáte v 3D pohľade. Hrajte sa s reálnymi produktmi, meňte rozmery, farebné varianty a rozmiestnenie. Vymyslite zariadenie vnútorných priestorov do posledného detailu.

Supersektor 3D vám pomôže predovšetkým v lepšej orientácii a stane sa základným mustry pre nákup nového vybavenia. Sektorový nábytok, ktorý máte v 3D podobe, ako na dlani.

Od návrhu až po realizáciu

Prostredníctvom programu Supersektor 3D si navrhnete jednotlivé miestnosti od kuchyne, cez obývačku, až po spálňu. Nakreslenú zostavou nábytku to však nekončí. Výsledkom vám totiž bude súpis jednotlivých modulov a produktov, na ktoré vám spracujeme presnú cenovú kalkuláciu. Stačí vyplniť len niekoľko dôležitých údajov – meno a priezvisko, miesto dodania a kontakt.
Supersektor 3D vám prináša odlišné modelovej verzie nábytku.

• Sektorový nábytok Trend – Variabilný sektorový rad, s pomocou ktorej dokážete vybaviť všetky miestnosti v dome či bytu. V ponuke sú skrine, stoly, regály, police, postele a iný sortiment. Zostavte si originálny nábytok, ktoré obohatíte aj o atypické modely.

• Sektorový nábytok Bonus – Hlavným zameraním tohto radu je predovšetkým obývacia izba. Dôraz je kladený na novodobý dizajn a nadčasovosť.

• Sektorové kuchyne Optima – Zostavte si kuchyňu, od ktorej možno očakávať moderný vzhľad a vysokú praktickosť. Utvorte si návrh šitý na mieru, až už ide o klasickú alebo rohovú kuchyňu.

• Vstavané skrine Variant – Variabilný vstavané skrine, s pomocou ktorých si zaistíte dostatok úložného miesta kdekoľvek v interiéri.

• Sektorový nábytok Velvet a Maxim – Hlavným zameraním tohto radu je spálňa a úložné priestory. Vybavte si Vašu spálňu novým nábytkom – sektorový nábytok zahŕňa postele, skrine, nočné stolíky, toaletné stolíky a ďalšie úložné priestory.

© 2021 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena