0 € 0
Cena celkem:28 533 Kč

Najčastejšie otázky

Ako platiť za tovar?

Ponúkame vám niekoľko možností platby za vami zvolený kus nábytku. Tou najjednoduchšou cestou je platba v hotovosti, prípadne formou predfaktúry, v rámci ktorej získate aj príjemnou zľavu. Ak objednávate si tovar upravené na mieru, u ktorého je potrebná akákoľvek úprava rozmeru alebo farby, je vyžadovaná zálohová faktúra vo výške 30%. Jedným z variantov platby je aj nákup na splátky.

Je možné zakúpiť tovar na splátky?

Áno, u nás si každý príde na to svoje. Formu plátkového predaja ponúkame od finančných spoločností Essox a Home Credit. Spotrebiteľský úver od 100 do 10.000 Eur. Stačí len zvoliť vhodný model splácania.

Aké sú možnosti dopravy?

Keď mu nemôžete odobrať tovar priamo na predajni, využite jednej z možností bezpečnej a rýchlej dopravy. Prostredníctvom Slovenskej Pošty máte nábytok do druhého dňa, s pomocou prepravcov TopTrans, Geis či PPL do 48 hodín. Upotrebiť možno aj našich vlastných dopravných prostriedkov v rámci dopravy Supersektor, kde môžete po dohode získať navyše aj pomoc so sťahovaním. Rozvoz je po celom území Slovenskej republiky.

Poskytujete vzorkovníky na nahliadnutie či zapožičanie?

Ak si neviete rady s voľbou vhodného dekoru, neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť jednu z našich kamenných predajní. Vzorkovníky vám predložíme, prípadne ponúkneme na zapožičanie.

Ako je to u vás s atypickým nábytkom?

Sme otvorení rôznym úpravám podľa priania zákazníka. Atypická výroba je spojená s nákresom aj nezáväznú cenovou kalkuláciou. Pri návrhu riešenia vám odborne poradíme.

Pomôže mi niekto so sťahovaním nábytku?

Využite dopravu Supersektor a vodič vám pomôže so sťahovaním a výnosom tovaru do vyšších poschodí. Dbané je na vysokú bezpečnosť pri preprave až k vám domov.

Možno si nábytok niekde vyzdvihnúť?

Áno, stačí navštíviť niektorú z našich vlastných predajní kde si môžete tovar po predchádzajúcej dohode osobne vyzdvihnúť. K dispozícii je Vám šesť kamenných predajní v rôznych mestách – Jevíčko, Blansko, Častolovice, Prostějov a Přerov.

© 2021 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena