0 € 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Rozkladacia pohovka Aténa

Klasická rozkladacia pohovka Aténa sa vyznačuje elegantným a nadčasovým dizajnom. Atraktívny vzhľad v kombinácii s praktickým využitím z nej robí dôležitý prvok interiéru. Pohovka Aténa umožňuje ideálne sedenie, a tiež skvele plní funkciu pohodlného lôžka. Ďalej disponuje výsuvným úložným... více informací o zboží

Naše cena včetně DPH:
847.39  €

Konfigurátor produktu

PUR
PUR
+0
čelo ľavej
čelo ľavej
+0
1_Prvý 01
1_Prvý 01
+0
Vyberte kolieska
+0
Příplatky celkem:
0 €
Cena včetně příplatků:
0 €
Obvyklá dostupnost: 5 až 8 týdnů
Rozkladacia pohovka Aténa

obrázek produktu může být ilustrativní – o konkrétních vlastnostech produktu se informujte

Rozkladacia pohovka AténaRozkladacia pohovka AténaRozkladacia pohovka Aténa

Popis zboží

Rozkladacia pohovka Aténa

Klasická rozkladacia pohovka Aténa sa vyznačuje elegantným a nadčasovým dizajnom. Atraktívny vzhľad v kombinácii s praktickým využitím z nej robí dôležitý prvok interiéru. Pohovka Aténa umožňuje ideálne sedenie, a tiež skvele plní funkciu pohodlného lôžka. Ďalej disponuje výsuvným úložným priestorom, ktorého užitočnosť a zároveň nenápadnosť ocenia členovia každej domácnosti.

Veľkou prednosťou rozkladacie pohovky Aténa je možnosť variabilného usporiadania čiel. Veľmi jednoduchou manipuláciou je možné vytvoriť priestranné dvojlôžko. K pohovke je dodávaná vrstvená PUR matrac. Jadro (sendvičového typu) je zložené z ľahčeného polyuretánu, ktorý je po oboch stranách opatrený tvarovými doskami. Výška hornej matraca činí 10 cm, zatiaľ čo spodná matrace, spolu s pevnou doskou, má výšku 8 cm. Na posteli, s maximálnou nosnosťou 95 kg, sa pohodlne vyspí dve dospelé osoby. Za príplatok je možné objednať matrac Extra – studená pena nosnosť 95 kg alebo Extra Plus – studená pena – nosnosť 115 kg viď vzorkovník. Vzorkovník látok je skutočne veľmi obsiahly, možno teda vyberať z rôznych farieb a rozmanitých vzorov.

Rozkladacia pohovka Aténa je vyrábaná buď v pravom, alebo ľavom prevedení. Zadná strana dlhého čela a ložná plocha nie sú očalúnené originálnou látkou, ale za príplatok je samozrejme možné potiahnuť pohovku látkovým poťahom obojstranne. Požiadavka je potreba napísať do poznámky v objednávke.
Úložný priestor je v kuse. Pre použitie na časté spanie odporúčame variantu 2 zásuvky za príplatok 618 Sk. Požiadavka napíšte do poznámky v objednávke. Delený úložný priestor možno vidieť na rozkladacej pohovke DIANA.

Aj na tento výrobok poskytujeme záruku v dĺžke trvania 24 mesiacov. Zákazková výroba.

Pohovka na fotkách je iba ilustratívne – látku je nutné vybrať podľa vzorkovníka.

Parametry

Rozkladacia pohovka Aténa

Celkové rozmery vrátane čela225 x 87 cm
Ložná plocha po rozložení160 x 200 cm
Výška čela94 cm
Výška plochy na ležanie po rozložení37 cm
Výška ložnej plochy48 - 49 cm
Výška područky80 cm
Dostupnost5 až 8 týdnů
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena