0 € 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Rozkladacia posteľ Flexi A

Využite priaznivé ceny, rýchlosť dodania a kvalitu slovenských výrobkov.

Kvalitná posteľ Flexi A – praktické a šikovné riešenie pre spanie v malom priestore. Posteľ cez deň slúži ako pohovka, v noci ako kvalitné dvojlôžko určené pre každodenné... více informací o zboží
Naše cena včetně DPH:
906.78  €

Konfigurátor produktu

Vyberte rozmer
+0
Agát H 1277
Agát H 1277
+0
Agát H 1277
Agát H 1277
+0
Flexi A pravá
Flexi A pravá
+0
Bez matracov
Bez matracov
+0
Příplatky celkem:
0 €
Cena včetně příplatků:
0 €
Obvyklá dostupnost: 5 - 8 týdnů
Rozkladacia posteľ Flexi A

obrázek produktu může být ilustrativní – o konkrétních vlastnostech produktu se informujte

Rozkladacia posteľ Flexi ARozkladacia posteľ Flexi ARozkladacia posteľ Flexi ARozkladacia posteľ Flexi ARozkladacia posteľ Flexi A

Popis zboží

Rozkladacia posteľ Flexi A

Využite priaznivé ceny, rýchlosť dodania a kvalitu slovenských výrobkov.

Kvalitná posteľ Flexi A – praktické a šikovné riešenie pre spanie v malom priestore. Posteľ cez deň slúži ako pohovka, v noci ako kvalitné dvojlôžko určené pre každodenné spanie, súčasťou postele sú dva veľmi užitočné úložné priestory. Posteľ je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky o sile 25 a 36 mm s hranami olepenými odolnou 2 mm plastovou ABS hranou, zásuvky sú opatrené guličkovými plnovýsuvmi 80 cm, tým je používanie zásuviek veľmi jednoduché a praktické. Samozrejmosťou je masívny rozkladací rošt s nosnosťou 100 kg na každú polovicu postele.
Posteľ Flexi A je možné objednať v širokej škále farebných dekorov (pozri vzorkovník) s možnosťou farebnej kombinácie podľa vašich predstáv a požiadaviek.
Prípadnú kombináciu farieb, je nutné vpísať do poznámky v objednávke.
Rozkladacia posteľ je možné objednať v pravom alebo ľavom prevedení.

Zákazník si môže zvoliť kombináciu matracov v rôznych šírkach – 90 × 200 cm alebo 45 × 200 cm. Podľa toho je možné variabilne určovať rozmer ložnej plochy, a to 180 × 200 cm alebo 135 × 200 cm. Matrace o rozmere 45 × 200 cm sú spojené zipsom a idú ľahko rozopnúť. Jednu z matracov možno použiť ako opierku a druhú k rozšíreniu ložnej plochy, alebo v zloženom stave môžete matrace použiť ako operadlo. Ak si zakúpite set matracov v šírke 90 × 200 cm, sú obe matrace v zloženom stave umiestnené na sebe a pri ich následnom rozložení vznikne jednoliata ložná plocha 180 × 200 cm.

Základné prevedenie postele je v rozmere ložnej plochy 90 × 200 cm v zloženom stave a 180 × 200 cm v rozloženom stave. Zákazník má možnosť vybrať aj rozmer 80 × 200 cm v zloženom stave a 160 × 200 cm v rozloženom stave, prípadne objednané matrace, budú pre tento rozmer upravené.

Rozkladacia posteľ Flexi A je samozrejme možné objednať aj v základnom prevedení a to bez matracov. V cene rozkladacie postele Flexi A sú zahrnuté dva masívne latové rošty a dve jednotlivé zásuvky pod posteľ. Posteľ je dodávaná v demontovanom stave, jej zloženie je veľmi jednoduché.

Posteľ je vyrábaná na zákazku, s možnosťou atypické úpravy po konzulaci.

K posteli Flexi A je možné objednať z viacerých typov matracov v rôznom prevedení. Výškou matraca, napr. 18 cm získate väčšiu výšku ložnej (sedacia) plochy od zeme. Navyše pri objednaní delených matracov, zmenšíte aj hĺbku, tým sa zvýši komfortné sedenie a opretie pri dennom používaní postele, kedy posteľ slúži ako pohovka.


Matrac Miranda – pružná, stredne tuhá obojstranný matrac o rozdielnych tuhostiach tvorená dvoma tepelne modifikovaných penami. Voľba tuhosti jednoduchým otočením matraca. Päťzónový profilácia pre optimálnu polohu tela pri spánku a lepšie prevzdušnenie povrchu matraca. Výška matraca cca 14 cm. Matrac Miranda je štandardne vybavená snímateľným poťahom Snow s plošným prešitím ktorý je prateľný do 60 ° C. Matrac je dodávaný v komprimovanom stave.


Matrac Karola – sedemzónový obojstranný matrac z HR studenou penou. Jadro matraca tvorí tvrdená doska z spájanej PUR peny, na ktoré sú masážne nopy z HR studenej peny gramáže 38 kg / m³ a masážne nopy z tuhej peny gramáže 30kg / m³. U matraca Karola možné zvoliť mäkšie stranu matraca – zelená alebo tuhšie – modrú. Matrac Karola je štandardne vybavená snímateľným poťahom Froté s plošným prešitím ktorý je prateľný do 60 ° C. Nosnosť matraca je do 120 kg. Výška matraca cca 14 cm.
Poťah Minimitch: Veľmi kvalitný, prešívaný poťah z kvalitnej pletenej látky. Poťah matraca je prateľný do 60 ° C a vďaka čtyřstrannému zipsu je deliteľný na dve polovice.
Zloženie: 100% polyester ..

Matrac MF1 – 5-tich zónový matrac z kvalitných pien, zaisťuje anatomicky správny a veľmi dobrý spánkový komfort. Obojstranné jadro matraca je zložené z dosky kvalitného ľahčeného polyuretánu a po oboch stranách masážne dosky z vysoko kvalitnej peny tuhosti 25kg / m3. Výška matraca cca 15 cm. Nosnosť do 90 kg.
Poťah Úplet: kvalitný poťah s prešitým rúnom, pre dokonalý pocit reakcie peny na ľudské telo. Snímateľný poťah umožňuje pranie pri 60 ° C.

Matrac MF2 – monobloková matrac vyrobený z odolnej a priedušnej SLEEPFOAM peny, ktorá vyniká svojou výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. Výška matraca cca 15 cm. Nosnosť do 110 kg.
Poťah Úplet: kvalitný poťah s prešitým rúnom, pre dokonalý pocit reakcie peny na ľudské telo. Snímateľný poťah umožňuje pranie pri 60 ° C.

Parametry

Rozkladacia posteľ Flexi A

Šírka postele101 cm / 91 cm - podľa výberu ložnej plochy
Dĺžka postele207,2 cm
Šírka ložnej plochypodľa výberu
Dĺžka ložnej plochy200 cm
Ložná plocha v rozloženom stave180 x 200 cm / 160 x 200 cm
Počet úložných priestorov2 na guľôčkových plnovýsuvoch
Výška vysokého čela90,5 cm
Výška po hornú hranu prednej bočnice38 cm
Výška ložnej plochy s 2 x15 cm matracov60 cm
Dostupnost5 - 8 týdnů
slider
Akce

Doprava zdarma


doprava u vybraných výrobků zdarma na celém území ČR ( vlastní doprava i přepravní služba )

Více
slider
Akce

Supersektor 3D


vžijte se do role designéra a udělejte si svůj vlastní projekt pomocí programu Supersektor 3D

Více
© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena