0 € 0
Obsah košíku
Cena celkem:0 Kč

Montáž a sťahovanie nábytku

kvalitné služby predajcu v nábytkárskej oblasti spoznáte hneď podľa niekoľkých typovo odlišných indícií. Ani tak nezáleží na prepracovanom dizajne webových stránok alebo snáď nízkych cenách, ale na komplexnom prístupe. Nejde len o to predať, ale poskytnúť zákazníkom zodpovedajúce zázemie s pridanou hodnotou.

Montáž nábytku

Supersektor.cz disponuje vlastným vozovým parkom a skúsenými pracovníkmi, ktorí vám za menší poplatok pomôžu s montážou nábytku u vás doma. Každý sa nemôže pochváliť dostatočnú zručnosťou alebo fyzickou zdatnosťou, ktorá je na zostavenie zakúpeného nábytku potrebné.

Jedná sa predovšetkým o ženy či starších klientov, ktorí chcú mať istotu, že nábytok pri montáži nepoškodí a zároveň správne namontujú. Ak sa nechcete trápiť s plánikom, stačí vyplniť dopyt a túto rozširujúce službu si priobjednať. Montáž nábytku ponúkame zatiaľ vo vybraných regiónoch a bližšie informácie Vám radi poskytnú naši pracovníci.

Sťahovanie nábytku

Služba sťahovanie nábytku sa stáva príjemným doplnkovým atribútom pre všetkých, ktorí si objednaný nábytok nemôžu do svojho domova odsťahovať svojpomocne. Objednajte si za poplatok tieto rozširujúce služby a prenechajte všetky starosti na nás. Bližšie informácie Vám radi poskytnú naši pracovníci.

Nábytok vám privezieme, vynesieme do poschodia a bez akýchkoľvek problémov aj skompletizujeme. Využite všetkých pozitív internetového nákupu na našich stránkach Supersektor a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

© 2024 Supersektor.cz - všechna práva vyhrazena